Ašanin: Devojčica i dalje kritično

BEOGRAD – Direktor Univerzitetskog kliničkog centra Srbije Milika Ašanin izjavio je danas da su dva učenika i nastavnica Osnovne škole „Vladislav Ribnikar“ dobro, kao i da najteže povređeni učenik koji se nalazi u Urgentnom centru pokazuje pomake na bolje i njegovo stanje je za sada zadovoljavajuće.

Dalje