Koko Gaf eliminisana sa National Bank Opena: Šnajder priredila iznenađenje u Torontu

Najbolja nositeljka Koko Gaf eliminisana je sa turnira National Bank Open u petak, kada je izgubila od 14. nosioca Dajane Šnajder rezultatom 6-4, 6-1 na stadionu Sobeis u Torontu. Gaf, koja se pripremala za odbranu titule na Otvorenom prvenstvu SAD, doživela je poraz nakon što je izgubila prvi set rezultatom 6-4. U drugom setu, Gaf je napravila duplu grešku koja je omogućila Šnajder da povede sa 2-1. Šnajder je nastavila da dominira, održala svoj servis i povela sa 4-1, a zatim još jednim brejkom potvrdila pobedu. Šnajder će u četvrtfinalu igrati protiv 6. nosioca Liudmile Samsonove, koja je pobedila Elise Mertens sa 6-2, 6-4.

Dalje