Protest opozicije u Zagrebu: Dosta je, idemo na izbore

U Zagrebu je 11 parlamentarnih stranaka levo-liberalne opozicije organizovalo protest „Dosta je! Idemo na izbore!“. Povod okupljanja je imenovanje Ivana Turudića za glavnog državnog tužioca, a čelnici opozicionih stranaka poručili su da je „dosta korupcije, laži i manipulacija“. Premijer Andrej Plenković ocenio je da je reč o protestu radikalne levice i da su sa skupa poslate primitivne i vulgarne poruke.

Dalje