MUP: Uhapšen mladić iz okoline Velikog Gradišta, policija pronašla marihuanu i amfetamin

MUP: Uhapšen mladić iz okoline Velikog Gradišta, policija pronašla marihuanu i amfetamin

Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije saopštilo je danas da je uhapšen N.M. (25) iz okoline Velikog Gradišta zbog sumnje da je učinio krivično delo „neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga“.

Policija je u pretresu domaćinstva N. M. pronašla tri kese sa oko 974 grama marihuane, plastičnu kutiju sa oko 492 grama amfetamina i vagicu za precizno merenje, saopštio je MUP.

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Požarevcu, N. M. je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.