Američki potpredsednik Džej Di Vens kaže da iako je na društvenim mrežama prećeno da će iranska delegacija napustiti pregovore i ističe da su pregovori trajali daleko posle jedan sat posle ponoći.
“Dakle, nisu napustili pregovore, a njihov tehnički tim je i dalje ovde u Burgenstoku i radi sa našim tehničkim timom“, rekao je Vens novinarima.
Prema njegovim rečima, bilo je “malo pretnji i kukanja”, ali su razgovori nastavljeni i postignut je veliki napredak“.
