Remi Juventusa protiv Đenove u Seriji A: Promašene prilike koštale „Staru damu“ čela tabele

Fudbaleri Juventusa nisu uspeli da ostvare pobedu protiv Đenove u nedeljnom duelu Serije A, završivši utakmicu nerešenim rezultatom 1:1.

Iako je Juventus poveo golom Federika Kjeze iz penala, Đenova je izjednačila preko Alberta Gudmundsona. Ključni trenuci utakmice obeleženi su promašenim prilikama, uključujući i propuštenu šansu Dušana Vlahovića u 22. minutu.

Ova neefikasnost koštala je Juventus čela tabele Serije A, sada se nalazeći na drugom mestu sa 37 bodova, jednim manje od Intera, koji ima i utakmicu manje. Obojica srpskih reprezentativaca, Vlahović i Filip Kostić, igrali su do 68. minuta. U sledećem kolu, Juventus će gostovati Frozinoneu, dok će Đenova igrati protiv Sasuola.